Webové stránky - IT Interkist

Přejít na obsah
Logo Interkist s.r.o.
NA ÚVOD
S webovými stránkami je to stejné, jako s dámským šatníkem. Ano, i webové stránky podléhají módnímu trendu. Někdy dojde k razantní změně pohledu po dvou letech, někdy po pěti letech, ale ke změně prostě dojde. Z toho vyplývá, že webové stránky vyžadují redesign, prostě je potřeba je obnovit, vylepšit, ... A to co se líbí Vám, nebo si myslíte, že je to dostačující nemusí nutně být i názorem širokého okolí.

Úspěšnost webových stránek záleží nejen na kvalitě technického a grafického zpracování, obsahu webu nebo aktuálnosti informací, ale také na síti kontaktů, které webové stránky sdružují. Čím více je webová stránka oblíbena na jiných webových stránkách, které na ni odkazují, tím lépe je web hodnocen vyhledávači a zařazován na vyšší pozice ve fulltextovém vyhledávání.
CO NELZE OPOMENOUT?
Úspěšnost webových stránek záleží nejen na kvalitě technického a grafického zpracování, obsahu webu nebo aktuálnosti informací, ale také na:
Vhodně zvolená klíčová slova pro vyhledávače.
Čím více je webová stránka propojena s jinými webovými prezentacemi, tím lépe je web hodnocen vyhledávači a zařazován na vyšší pozice ve fulltextovém vyhledávání.
SEO (search engine optimization)
Mobilní verze webových stránek
A jak by mohly webové stránky vypadat?
Třeba takto:
Návrat na obsah